طالبان نمی خواهند شما فاسدان برگردید
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۵۸    ۱۴۰۲/۲/۳۰ کد خبر: 173110 منبع: پرینت

عمر داوودزی وزیر داخله سابق و یکی از افراد فاسد در جمهوریت، از جمله کسانی بود که زمینه تقویت طالبان را فرام آورد و بر استقرار حاکمیت طالبان تلاش های فراوان کرد، اینک از طالبان گله من است و منتظر نشسته است تا طالبان به استقبال وی بروند و او را با احترام بیاورند و پست و مقام مهمی مانند رژیم قبلی به او اعطا کنند.

عمر داوودزی به رسانه ها گفته است، باوجودی که جای و آدرس آنها معلوم است، اما هیچ هیاتی از سوی طالبان برای فراهم شدن زمینه بازگشت آنها فرستاده نشده است و آنها همچنان منتظر هستند.
«به گزارش تلویزیون شمشاد، وی افزود: رفتار این کمیسیون توهین آمیز است. این کمیسیون با فرهنگ و سنت افغانی ما همخوانی ندارد. بازخواست به این شکل نیست که فرم‌ها در اینترنت موجود است و باید آن را پر کنید. به جای فرم بروید با آنها رو در رو در مورد نگرانی‌هایشان صحبت کنید.
داوودزی ادامه داد: آدرس تمام سیاستمداران پیشین معلوم است یا در امارات متحده عربی هستند یا در قطر، ترکیه و یا کشورهای آسیای میانه. اما تاکنون هیاتی برای ارتباط با آنها نیامده است.»

«احمدالله وثیق» سخنگوی این کمیسیون بازگشت، با اظهار اینکه تاکنون شمار زیادی به افغانستان بازگشته‌اند، درباره سازوکار کمیسیون تماس می‌گوید: شعبه تماس کمیسیون ارتباط با شخصیت های افغان فعال است و به صورت 24 ساعته در خدمت همه مردم می‌باشد. آنها می‌توانند با این شعبه تماس گرفته و فرم را که برای ثبت احوال شخصی‌شان داده می‌شود را دریافت و پر کنند. بعدا زمینه بازگشت آنها مساعد خواهد شد.

کد (4)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کمیسیون تماس
عمر داوودزی
نظرات بینندگان:

>>>   گلیم جمهوریت سه نفره با تمام فاسدان تشکیل دهنده آن جمع شده و حال در میدان گروه نیابتی پاکستان زیر نام طالبان و در مقابل اش جوانان مقاومتگر و مجاهد با عزم راسخ و ایمان به خدا ایستاده اند.

>>>   به خاطر خیانت های داود زی طالبان باید از وی مانند یک ریس جمهور کشور بیگانه دعوت و در میدان هوایی کابل فرش سرخ زیر پایش هموار و به صورت رسمی از وی بدرقه کند.
این ابن الوقت مادام والعمر و چاپلوس زمان از گفته ها و کردار خویش باید خجالت بکشد. طالبان باید با شناخت از ماهیت و گذشته این خاینین با ایشان بر خورد کند.

>>>   نه طالبان
نه فاسدان
نسل جدید
نسل جوان
مقاومتگران سلحشور افغانستان
سازندگان جامعه انسانی

>>>   ما خون ندادیم که فاسدین شیطان و قاتلین پیشین در حاکمیت اسلامی دوباره فعالیت داشته باشند ، اما انان شامل عفو هستند و دوباره میتوانند در افغانستان مثل دیگر مردم عام زنده گی عادی داشته باشند ، قانون در برابر همه یکسان است ،
حبیب الله یوسف زی

>>>   بیچاره طالب
بیچاره داود زی
هردو مامور یک کار فرما

>>>   حبیب یوسفزی !
تو‌ خودت شخصا نه خون دادی و نه خ اش ک دادی . بیجا از لندن در غندی دیسکوتیک نشسته گپ بیجا نزن. تو همان شخص ابن الوقت شناخته شده استی . اگر میخواهی سوانح ات موجود است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است