خیابان‌خوابی پناهجویان افغان در انگلیس
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۴۳    ۱۴۰۲/۳/۳ کد خبر: 173143 منبع: پرینت

روزنامه انگلیسی «گاردین» در گزارشی نوشت بیش از هشت‌هزار پناهجوی افغان در این کشور در خیابان‌ها می‌خوابند.
به گزارش تسنیم، «گاردین» اعلام کرد بیش از هشت هزار پناهجوی افغانستانی در انگلیس تا اکنون اسکان نیافته‌اند و شمار زیادی از آنها شب‌ها در خیابان می‌خوابند.
این روزنامه افزود پناهجویان افغان که طی سالهای گذشته با نیروهای نظامی انگلیس کار می‌کردند و پس از روند انتقال به این کشور درخواست پناهندگی داده بودند اکنون در وضعیت دشواری به‌سر می‌برند.

بر اساس یافته‌های گاردین، شمار زیادی از این پناهجویان همزمان با داشتن مدارک تحصیلی در وضعیت بد و سرنوشت نامعلومی در انگلیس به‌سر می‌برند.
پیش از این دولت انگلیس طرح جدیدی را برای اسکان پناهجویان افغان به خانه‌های دائمی اعلام کرده بود که براساس آن پناهجویان افغان باید از هتل‌های محل اقامت خود‌شان خارج شوند.
انگلیس طرح اسکان پناهجویانی را که در آینده به این کشور می‌آیند، در پایگاه‌های نظامی پیشین انگلیس نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.

کد (8)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
خیابان‌خوابی پناهجویان
افغان انگلیس
نظرات بینندگان:

>>>   خبر دروغ

>>>   جزای قروت آب گرم ۱۰۰ سال پیش انگلیس را زدیم کشیدیم از افغانستان حالا رفتیم پناهنده شدیم در بغل دشمن قدیمی معلومدار است که در سرک ما را میاندازند نه در توشک وقالین بسیار زیبا
اریا

>>>   همه اش ایرانی است خود را به اسم افغانی زده در سرک ها خو‌میشوند

>>>   این همه ایرانی های مهاجر است که در خیابان های لندن و سایر کشور ها خوابیده مهاجرین افغان را که اورده اند همه شان را در هوتل های پنج ستاره اطاق داده اند و از هر لحاظ کمک‌ میکنند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است