وزیر داخله پاکستان: زلمی خلیلزاد "حرامزاده" است
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۱۴    ۱۴۰۲/۳/۹ کد خبر: 173194 منبع: پرینت

وزیر داخله پاکستان در واکنش به "قاتل" خواندنش از سوی فرستاده ای پیشین امریکا در امور صلح افغانستان، او را "حرام‌زاده" خطاب خواند.
به گزارش اسپوتنیک، رانا ثناءالله وزیر امور داخله پاکستان در واکنش به سخنان زلمی خلیلزاد فرستاده ای پیشین امریکا برای افغانستان گفت، که خلیل‌زاد هر روز در برابر او "توییت" و "توطعه" می‌کند.
پیش از این، زلمی خلیل‌زاد وزیر داخله پاکستان را "قاتل" خوانده است.

آقای خلیل‌زاد روز (شنبه، ۶ جوزا) در توییتی از شهباز شریف، نخست‌وزیر پاکستان، پرسیده که چرا یک مقام کلیدی را به مردی داده که "دستش به خون بیگناهان آلوده است".
نماینده‌ی پیشین امریکا در امور صلح افغانستان تأکید کرده که بحران پاکستان و تکه‌تکه شدن این کشور امنیت منطقه و جهان را به خطر می‌اندازد. آقای خلیل‌زاد خطاب به رهبران پاکستان نوشته بود که توافق بر سر نقشه راه مبتنی بر احترام به تصمیم‌های دادگاه عالی و برگزاری انتخابات دموکراتیک ضروری است.
حسین حقانی، سفیر پیشین پاکستان در امریکا روز شنبه (۲۳ ثور) از خلیل‌زاد خواسته بود که در امور پاکستان دخالت نکند، چرا که به این کشور تعلق ندارد.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پاکستان
خلیلزاد
نظرات بینندگان:

>>>   فکر نمی کنم که حرام راده گفته باشد.
بخاطری که در اردو و هندی،حرف (ز) را درست تلفظ کرده نمیتوانند و در عوض (حرامجاده)میگویند. اگر قلم های هندی را دیده باشید، در فلم ها این کلمه را بچه های فلم و بدماش های فلم،بسیار استفاده میکردند.

>>>   وزیر داخله پاکستان: زلمی خلیلزاد "حرامزاده" است//
هههه. به حرومزاده ها توهین شد!!!!
زلمی خلیلزاد چنان مزدور کثافت وطنفروش بی همه چیزی است که اگر انگشتش را به بحر متوسط (مدیترانه) بزند کلگی آب آن نجس می شود. در خاورمیانه رذل تر از خلیلزاد نتانیاهو است.

>>>   آفرین!
چه کشف خارق العاده ای!
این موجود مرموز افغانستان را نیز به دستور باداران خود به کام تروریزم طالبانی دوران حجر سپرد.
گلاجان از لغمان شریف.

>>>   حرامزاده در جایش حرامی است

>>>   خلیلزاد و پاکستان فرزندان یک پدر اند.

>>>   جالب.
از اثرتماس دوامدارپاکستانی هادرجریان ۴۵ سال باافغانها به فضل خداوندمتعال انهاهم بتدریج ازمسیرانسانیت ،تربیه وادب واخلا ق منحرف شده وماننداشخاص لاوبالی ولچک ابراز نظرمیکنند.استعمال کلمه حرامزاده ازطرف فاضل عالیقدروجلالتماب جناب وزیرصاحب داخله پاکستان شاهدادعای من است.
عاقل

>>>   عاقل ، کلمه مترادف و ادبی تری برای حرامزاده مگر وجود دارد؟؟؟؟؟
اگر دارد شما بنویسید که به جناب شیطان مادر زاد چه باید خطاب کرد؟؟؟

>>>   زلمی خ یک ادم دروغگو و متعصب است طرفدار پشتون است خواه طالب باشد خواه کمونیست صرف پشتون باشد دوست زلمی خ است سایر اقوام را دشمن خود میداند

>>>   خلیل زاد کم زاد هرچه است باشد او شرمنده ای خویش است .
اما رعایت اخلاق سیاسی به هر نویسنده
و انتقاد گر لازم است.
زمین بوس

>>>   زلمیک یک کل مرغ پشتون صفت است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است