مهاجم ایرانی در بایرن آلمان توسط پولیس کشته شد
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۰۸    ۱۴۰۳/۴/۱۲ کد خبر: 175622 منبع: پرینت

رسانه‌های آلمان گزارش داده‌اند که شام یکشنبه، ۱۰ سرطان، یک مهاجم ایرانی با چاقو به پولیس در شهر «لاوف آن در پگنیتز» در ایالت باواریا حمله کرد و در پی شلیک پولیس کشته شد.
مقامات پولیس گفتند این مرد ۳۴ ساله در نزدیکی یک ایستگاه قطار، نخست به موتر و سپس به ماموران پولیس حمله کرد.
یک سخنگوی پولیس آلمان گفت پس از تیراندازی به سوی مهاجم، کمک‌های اولیه لازم برای حفظ جان او انجام گرفت اما موثر واقع نشد.

دفتر دادستان عمومی نورنبرگ، شهری در نزدیکی محل این حادثه مرگبار، اعلام کرد تحقیقات در این خصوص در مراحل ابتدایی قرار دارد و هنوز انگیزه مهاجم مشخص نیست.
دفتر دادستانی نورنبرگ به اینترنشنال گفت که این حادثه هنوز به عنوان یک حمله تروریستی طبقه‌بندی نشده است و در ردیف پرونده‌های جنایی تحت رسیدگی قرار گرفته است.

خبرگزاری آلمان افزود مهاجم در ابتدا به موتر پولیس ضربه زد و پس از خروج سه نیروی پولیس از خودرو، با چاقو به سمت آن‌ها رفت.
ماموران پولیس در ابتدا کوشیدند با استفاده از اسپری فلفل و تیر هشدار مانع از حمله این مرد شوند اما نهایتا مجبور شدند به سوی او شلیک کنند. هیچ یک از نیروهای پلیس آلمان در این حمله آسیب ندیدند.

پولیس آلمان در پی این حادثه، ایستگاه قطار فرانکونیای میانه را تا پایان شام یکشنبه تعطیل کرد و محل حادثه را در محاصره داشت. پولیس همچنان گفته است که در حال حاضر امنیت منطقه تحت کنترول است و هیچ خطری متوجه اهالی منطقه نیست.
یواخیم هرمان، وزیر داخله ایالت باواریا با اشاره به این حمله گفت خطراتی از این دست باید جدی گرفته شوند و عاملان حملات این‌چنینی مجازات شده و از خاک آلمان اخراج شوند.

در پی افزایش حملات مهاجمان مهاجر در آلمان، دولت این کشور برنامه اخرج «مجرمان خطرناک» مهاجر را روی دست گرفته است.

کد (6)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مهاجم ایرانی
بایرن آلمان
نظرات بینندگان:

>>>   حقد شما علیه ایران به دلیل حسادت و یا اینکه گمان می کنید حق مردمان شما در ایران تضییع می شود موجوب شده تا در انعکاس اخبار منفی علیه ایرانیان چنان ولع داشته باشید که شوق شما را در چنین اتفاقاتی کاملا می توان دید، چون هم می توانید هزاران رفتار ناهتجار و غیرقانونی افغان ها را در چهار گوشه جهان و در ایران عادی تر جلوه دهید و هم می توانید بگویید ایرانی ها هم در اروپا هستند پس ما هم حق داریم در ایران باشیم


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است